Gay παρέα

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    Που μορώ να κάνω γνωριμίες με άλλους γκέι???

    avatar
    foiv97
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/12/2013

    Που μορώ να κάνω γνωριμίες με άλλους γκέι??? Empty Που μορώ να κάνω γνωριμίες με άλλους γκέι???

    Δημοσίευση από foiv97 Πεμ Δεκ 26, 2013 4:26 pm

    Αναρωτιομουν που συναντιουται οι γκει βασικα για γνωριμιες,σχεσεις κ.λ.π.εγω ειμαι 16,το καταλαβα οτι ειμαι γκει πριν 3 χρόνια περιπου και το καλοκαιρι το ειπα στις κολλητεςμου οι οποιες δεν ειχαν κανενα προβλημα.Επισης εδω και ενα χρονο ειμαι ΤΡΕΛΑ ερωτευμενος με εναν συμμαθητη μου...τον λατρευω πραγματικα και με πιανει καταθλιψη ή τρομερή ζήλια ή μια διαθεση να τα σπάσω όλα όταν τον βλέπω να αγκαλιαζει κοριτσια(εστω και φιλες).Ξερω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι αλλα θελω να κανω κατι δραστικο για να τον ξεχασω γιατι αλλιως θα μου μείνει απωθημένο και δεν θέλω. bye  bye 
    geo
    geo
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1133
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθηνα

    Που μορώ να κάνω γνωριμίες με άλλους γκέι??? Empty Απ: Που μορώ να κάνω γνωριμίες με άλλους γκέι???

    Δημοσίευση από geo Σαβ Δεκ 28, 2013 11:01 am

    κοίτα.. ένας τρόπος ειναι απο φόρουμ όπως και αυτό. δυστυχός τα περισσότερα μέρη που βρίσκονται γκέι άτομα (διαδικτυακά και μή) στοχεύουν στο σέξ. πχ σε γκέι μπαρ δε θα πάει κανεις για να κάνει παρέες αμα δεν έχει ήδη μαζί του μια παρέα. το ίδιο και στα περισσότερα site, romeo, gaydar, grindr etc. μπορείς να το χρησιμοποιεις σαν μέσω για να γνωρισεις παρέα αλλα οι περισσότεροι αποσκοπούν στο σέξ. Άλλος τρόπος ειναι ομάδες όπως η Colour Youth. Είναι ομάδα απο γκέι λεσβίες αμφι και τράνς (θεωρητικά ακτιβιστικού χαρακτήρα αλλά πολλα παιδιά μαζεύονται για να γνωρήσουν κόσμο και να κάνουν παρέες (μαζί με εκπαιδεύσεις και ενημερώσεις)) νεαρά άτομα περισσότερο (18-23 Μ.Ο).

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 12, 2024 2:46 pm