Gay παρέα

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+5
Thanos
manos
geo
piglet
Chief
9 απαντήσεις

    Ο gay στην Ελλαδα...

    geo
    geo
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1133
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθηνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από geo Τετ Μάης 05, 2010 10:48 am

    δεν βλεπω πια ραδιο αρβιλα μονο και μονο επειδη με εκνευριζει ο κανακης. Ελεος! το ατομο ειναι ενα wannabe Λαζοπουλος! fight1
    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Thanos Τετ Μάης 05, 2010 10:56 am

    τελείως... αλλά επιστρέφοντας στο θέμα, πιστεύω -πραγματικά- ότι όσοι είναι πολύ φανατισμένοι στο θέμα.... είναι κατά βάθος..
    nick93
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από nick93 Σαβ Μάης 08, 2010 5:32 am

    Συμφωνώ... ;-) gay
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Chief Κυρ Μάης 09, 2010 6:34 pm

    αχχ ολοι στα λογια μου ερχεστε.... Γενικα αυτο το στυλ "Μ αρεσει να κανω τον γκέι" κρύβει ομοφυλοφιλια...
    nick93
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από nick93 Δευ Μάης 10, 2010 1:36 am

    ΠΑΝΤΑ! ;-)
    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Thanos Δευ Μάης 10, 2010 6:09 am

    Xorxito έγραψε:αχχ ολοι στα λογια μου ερχεστε.... Γενικα αυτο το στυλ "Μ αρεσει να κανω τον γκέι" κρύβει ομοφυλοφιλια...

    Και αυτό, και το "θα προτιμούσα να αυτοκτονήσω από το να είμαι γκέι"
    nick93
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από nick93 Δευ Μάης 10, 2010 3:09 pm

    thinking gay
    avatar
    Nickkon
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Nickkon Τρι Μάης 11, 2010 12:54 am

    Ολα ξεκινησαν απο τον πρωτο πουστη xaxa
    Κοιταξτε λεμε που ειναι οι λεσβιες εχετε σκεφτει οτι οι λεσβιες δεν προκαλουν?
    ενω οι γκευ και ειδικα οι θυληπρεπεις δεν γινεται να μην προκαλεσουν την στιγμη που η συμπεριφορα τους τους προδιδει και φυσικα δεν μπορουν να ειναι οι εκπροσωποι της ομοφυλ κοινοτητας η ομοφυλοφιλικη κοινοτητα εχει και σοβαρους ανθρωπους με κανονικη συμπεριφορα
    οι κραγμενες περιπτωσεις ειναι που εχουν κανει την ζημια απο το παρελθον .
    geo
    geo
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1133
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθηνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από geo Τρι Μάης 11, 2010 3:53 am

    Οι λεσβιες δε προκαλουνε??? ενω οι θυληπρεπεις γκεϋ προκαλουνε επιτηδες? Δεν ειναι το ποσο προκαλει καποιος αλλα ποσο σημασια του δινει ο αλλος, απλα το μεγαλυτερο κομματι που κατακρινει (οι αντρες) δεν ενδιαφερονται για τις λεσβιες, γιατι πολυ απλα αρκετους τους "αναβουν" κιολας. Σε ενα κλειστο περιβαλον οπως το σχολειο τα αγορια χεστικαν αν καποια ειναι λεσβια, ενω ολες οι κοπελες θα τη θαβουν. το εχω ζησει αυτο. Επισης το αν καποιος προκαλει οριζετε απο το ατομο, δε μπορεις να πεις οτι μια ομαδα ατομων προκαλει. ενας να προκαλεσει, δυο να προκαλεσουν, αλλα δεν ειναι πια και οργανομενο εγκλημα! ο υπολοιπος κοσμος απλα τους βαζει στο στοχαστρο. Επισης τι ειναι το "σοβαρους ανθρωπους με κανονικη συμπεριφορα"??? Επειδη καποιος ειναι θυληπρεπεις ή "κραγμενη" σημενει οτι δεν αξιζουν να ειναι ενα κομματι των εκπροσωπων της ομοφυλοφιλικης κοινοτητας? Aν θυμαμαι καλα αυτες οι "κραγμενες" ηταν που καναν το πρωτο βημα για να μπορεις εσυ στο μελλον να κυκλοφορεις στο δρομο χωρις να σε λιθοβολουν ή να σε αντιμετοπιζουν σα να εισαι λεπρος ή ακομα και να σε συλαμβανουν! Αν τωρα μπορει καποιος προτιμαει να κατηγοριοποιει τους ανθρωπους και να συσχετιζει τις "κραγμενες" με ολη την κοινοτητα αυτο δειχνει μονο την νοημοσυνη του και το ποσο εξαρτημενος ειναι απο τα στερεοτυπα.
    manos
    manos
    Forum Artist
    Forum Artist


    Αριθμός μηνυμάτων : 359
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Χαλκίδα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από manos Τρι Μάης 11, 2010 9:47 am

    Ναι και τις λεσβιες της βριζουν. Για παραδειγμα στο σχολειο οπως με εθαβαν κι εμενα πισω απο την πλατη μου ετσι εθαβαν και μια λεσβια φιλη μου τα υπολοιπα κοριτσια... Απλα τους γκέι τους θαβουν και αγορια και κοριτσια... Και δεν νομιζω οτι προκαλουσα με την συμπεριφορα μου, ουτε εγω, ουτε εκεινη...
    nick93
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από nick93 Τρι Μάης 11, 2010 10:33 am

    Οι gay, δεν είναι περισσότεροι από τις λεσβίες όμως;
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Chief Τρι Μάης 11, 2010 2:48 pm

    δεν νομιζω αλλα οπως παντα οι γυναικες υποχρεουνται κοινωνικα να κανουν παιδια και οικογενεια και ετσι κρυβουν και καταπιεζουν την ομοφυλοφιλια τους... ετσι φαινονται λιγοτερες.. Η πιεση αυτη στους ομοφυλοφιλους αντρες ειναι λιγοτερη και ετσι επιδρα σε πιο λιγο ποσοστο σε σχεση με τις λεσβιες...
    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Thanos Τετ Μάης 12, 2010 11:52 am

    Κι εγώ το πιστεύω ότι οι γκέι είναι πιο πολλές από τις λεσβίες...

    Τώρα γι αυτό που λέγατε πριν, πρώτον, οι θηλυπρεπείς είναι όντως αντιπροσωπευτικοί για τη γκέι κοινότητα, γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί θηλυπρεπείς γκέι, αλλά πρέπει να διαχωρίσουμε ότι άλλο "θηλυπρεπής" ή "κραγμένος" από τα σούργελα π προσπα8ούν απλά να τραβήξουν τα βλέμματα (πβ στην τηλεόραση....) Οι τελευταίοι ευθύονται σε μεγάλο βαθμό για το ρατσισμό κατά των γκέι, αφού φροντίζουν να είναι πολύ προκλητικοί. Από την άλλη δεν πιστεύω ότι είναι σωστό να λέμε ότι ένας θηλυπρεπής, απλά και μόνο επειδή μιλάει ή περπατάει.

    Βέβαια, ακόμη και αυτά τα "σούργελα" να μην υπήρχαν, πιστεύω κ πάλι θα αντιμετωπίζονταν ρατσιστικά οι γκέι. Απλά με στενοχωρεί αυτή η γενίκευση ότι όλοι οι γκέι είναι έτσι κ πως σε αντιμετωπίζουν αναλόγως χωρίς καν να σε ξέρουν...
    avatar
    Nickkon
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Nickkon Σαβ Μάης 15, 2010 8:32 am

    Τωρα που θιξατε το θεμα περι θυληπρεπειας και λεσβιων κλπ να πω ενα προσφατο παραδειγμα που ειδα στο σουπερ μαρκετ ηταν μια τυπισσα καραλεσβια και καλα αυτο το καταλαβαινω αλλα η συμπεριφορα της ηταν τοσο αντρικη που φτανεις στο σημειο να λες ελεος νταλικερης σου λεω κανονικος εγω και τομωρο μου μειναμε καγκελο ουφ

    τελικο μου συμπερασμα υπαρχουν λεσβιες με συμπεριφορα μιας απολυτα φυσιολογικης γυναικας και λεσβιες με ανδροπρεπεια...το αντιστοιχο για τους ομοφυλοφιλους αντρες ο καθε ενας παιδια οπως εκφραζεται αλλα και παλι θα προσθεσω οτι οι λεσβιες δεν προκαλουνε γιαυτο και δεν εχουν την κατακραυγη υστερα στην ελληνικη κοινωνια ακομα υπαρχουν οι απαρχαιωμενες αντιληψεις περι ομοφυλοφιλιας εγω σαν συνειδητα ομοφυλοφιλος θεωρω απαραδεχτο να βλεπω εναν αντρα δυο μετρα και να πηγαιονει σαν λατερνα με συγχωρειτε δηλαδη ενταξει οι επιλογες επιλογες αλλα αν θελεις να σε αντιμετωπιζουν σαν ολο το συνολο παλεψε να τους δειξεις οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις στον κανονα ...

    και παλι ομως δεν θα κατακρινω ποτε μου μια τετια συμπεριφορα γιατι δεν θα μπορουσαμε να ειμαστε ιδιοι εκ των πραγματων.... αλλα να ειμαστε τουλαχιστον ο εαυτος μας.
    geo
    geo
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1133
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθηνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από geo Σαβ Μάης 15, 2010 11:53 am

    μα ποιος ειπε οτι ενδιαφερει τον διμετρο αμα θα τον κατακρινουν επειδη πηγενει σα λατερνα ή οτι θελει να εκπροσωπισει το συνολο? και εσυ ο ιδιος ειπες για ενα περιστατικο που μια λεσβια προκαλεσε, αλλα θα υπηρχε η ιδια αντιδραση αμα ηταν αντρας και φεροταν σαν γυναικα ή μεγαλυτερη? το θεμα δεν ειναι ποσο προκαλει καποιος αλλα το ποσο θιγετε ο περιγυρος. στο κατω κατω και αυτος που ειναι σα λατερνα σα τον εαυτο συμπεριφερεται, το κανει επειδη ετσι νιωθει, οχι επειδη του το επιβαλει το οτι ειναι gay.
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Chief Τετ Μάης 19, 2010 4:56 pm

    geo έγραψε:μα ποιος ειπε οτι ενδιαφερει τον διμετρο αμα θα τον κατακρινουν επειδη πηγενει σα λατερνα ή οτι θελει να εκπροσωπισει το συνολο? και εσυ ο ιδιος ειπες για ενα περιστατικο που μια λεσβια προκαλεσε, αλλα θα υπηρχε η ιδια αντιδραση αμα ηταν αντρας και φεροταν σαν γυναικα ή μεγαλυτερη? το θεμα δεν ειναι ποσο προκαλει καποιος αλλα το ποσο θιγετε ο περιγυρος. στο κατω κατω και αυτος που ειναι σα λατερνα σα τον εαυτο συμπεριφερεται, το κανει επειδη ετσι νιωθει, οχι επειδη του το επιβαλει το οτι ειναι gay.

    Εξαρτάται.. εχω δει και άτομα να το κάνουν επίτηδες επείδη ειναι πολύ καταπιεσμένα...
    avatar
    Nickkon
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Nickkon Πεμ Μάης 20, 2010 2:31 am

    Δεν κατεκρινα την θυληπρεπεια παιδια..Αλλα αν θελουμε να μας βλεπουν ισα πρεπει και εμεις να συμπεριφερομαστε ισα να τους αποδειξουμε οτι το μονο που διαφερουμε απο εκεινους ειναι το κρεβατι ηο τροπος που βλεπουμε τον ερωτα ...

    Αλλο να ειναι λεσβια και γκευ και απλα να εχουν μια ανδροπρεπη συμπεριφορα η θυληπρεπη
    και αλλο οταν βλεπεις γυναικα λεσβια να παριστανει τον αντρα .. σε σημειο να σου ρχεται να τον η την σπασεις στο ξυλο... Αν εγω που ειμαι ομοφυλοφιλος με προκαλει μια τετια συμπεριφορα τοτε γιατι τα βαζουμε με τους στρεητ?

    Εγω σαν συνηδητοποιημενος ομοφυλοφιλος που ξερω τι θελω και που παταω ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ και δεν ανεχομαι μια τετια συμπεριφορα η οποια δεν θα μπορουσε να αντιπροσοπευσει την κοινοτητα συνηδητοποιημενων ανθρωπων Που

    ξερουν τι θελουν και θελουν ισα δικαιωματα....

    Αλλο το να θελω στο κρεβατι με τον αντρουλη μου να φανταζομαι οτι θελω εκεινη την στιγμη να ειμαι για εκεινον η εκεινος το αντιστοιχο και Αλλο να βγαινω στον δρομο και με τον τροπο μου να προκαλω και μετα να αναρωτιεμαι κιολας τι ειναι αυτο που κανει τους αλλους να με γιουχαρουν..

    Μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καζανι αν και κατεμε η συγκεκριμενη μαλλον προς Trangender κλεινει παρα λεσβια τελικα επομενως ας μην ξαναχρησιμοποιησω τον ορο λεσβια γιατι δεν το λες λεσβια το λες αυτο.

    Τελιωνοντας θα πω το τι θελω στο κρεβατι μου γιατι να με στοχοποιει και εξω απο το κρεβατι μου?
    τι σχεση εχει το τι θελει καποιος να ειναι στο κρεβατι του με την συμπεριφορα του στον δρομο?
    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Thanos Πεμ Μάης 20, 2010 9:50 am

    Δεν συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Νικκον... Πιστεύω πως ας πούμε αυτή η γυναίκα που είδες στο σούπερ μάρκετ δεν φερόταν με ανδροπρεπή τρόπο για να προκαλέσει... απλά έτσι της έβγαινε.. είναι θέμα ορμονικό πολλές φορές... και για τους θηλυπρεπείς το ίδιο ισχύει... υπάρχουν αυτοί που το παίζουν κραγμένοι για να τραβούν την προσοχή -και αυτό είναι που θεωρώ κατακριτέο, γιατί όντως δεν αντιπροσωπεύει το σύνολο.

    Αλλά δε μπορούμε να εθελοτυφλούμε για να νιώσουμε πιο "άντρες", ότι ένας θηλυπρεπής άντρας δεν αντιπροσωπεύει τη γκέι κοινότητα! Φυσικά και υπάρχουν πολλοί θηλυπρεπείς άντρες, που δεν περπατάνε σα "λατέρνες" όπως λέτε επειδή το θέλουν. Απλά έτσι περπατούν! Δε μπορούν να αλλάξουν το περπάτημα ή τη φωνή τους για να αρέσουν! Η κοινωνία καλά θα κάνει να το δεχτεί, όπως δέχεται και τις ανδροπρεπείς γυναίκες...

    Και οι τραβεστί έχω προσέξει είναι πολύ διακριτικές, Όσες έχω δηλαδή δεν κοιτούν να κουνηθούν για να σε προκαλέσουν. Σχεδόν ντρέπονται να κυκλοφορούν!
    avatar
    Nickkon
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Nickkon Παρ Μάης 21, 2010 9:44 am

    Thanos έγραψε:Δεν συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Νικκον... Πιστεύω πως ας πούμε αυτή η γυναίκα που είδες στο σούπερ μάρκετ δεν φερόταν με ανδροπρεπή τρόπο για να προκαλέσει... απλά έτσι της έβγαινε.. είναι θέμα ορμονικό πολλές φορές... και για τους θηλυπρεπείς το ίδιο ισχύει... υπάρχουν αυτοί που το παίζουν κραγμένοι για να τραβούν την προσοχή -και αυτό είναι που θεωρώ κατακριτέο, γιατί όντως δεν αντιπροσωπεύει το σύνολο.


    Σε πολλες περιπτωσεις ισως και να ειναι ορμονικο.. Αλλα τον τροπο που περπαταμε δεν τον καθοριζουν οι ορμονες μας Αλλα εμεις!!! Οι ορμονες ισως καθοριζουν την σεξουαλικοτητα και το σωμα αλλα οχι τον τροπο που περπαταμε

    Η συγκεκριμενη περιπτωση προκαλουσε παντως και ειμασταν δυο δεν το ειδα μονος μου για την ακριβεια ολο το σουπερ μαρκετ. oti na nai
    geo
    geo
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1133
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Αθηνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από geo Δευ Μάης 24, 2010 6:39 am

    και αυτη γουσταρε τωρα να συμπεριφερεται οπως ηταν. οπως και καποιος αλλος γουσταρει να περπαταει σα λατερνα. τι να κανουμε τωρα? να του επιβαλουμε πως θα περπαταει? ετσι γουσταρει. και εφ' οσων δε περιοριζει την ελευθερια καποιου αλλου και εχουμε δημοκρατια περπαταει οπως θελει. ξερει οτι μπορει να προκαλεσει και χεστικε αμα το κατακρινουν!
    avatar
    Elementstv
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 87
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 34

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Elementstv Τετ Μάης 26, 2010 3:35 am

    Χθες ειχε παει ο Θεμης στην Τατιανα. Ηταν (ευτυχως) μια πολυ αξιοπρεπης συζητηση για τους γκει και με παρεξενεψε το γεγονος οτι η Τατιανα εκτος απο ενα αστοχο σχολιο για τρελες κτλ δεν προσπαθησε να δημιουργησει ιντριγκα και απλα παρουσιασε ενα θεμα οπως πρεπει ενημερωνοντας σωστα το κοινο.

    Καλως ή κακως ειναι χρησιμες τετοιες κινησεις ωστε να ενημερωνεται και ενα στρεητ κοινο....

    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Chief Τετ Μάης 26, 2010 9:03 am

    αχχ δεν την ειδα την εκπομπη... υπαρχει καπου ολοκληρη;
    avatar
    Elementstv
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 87
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 34

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Elementstv Τετ Μάης 26, 2010 9:04 am

    nick93
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.


    Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από nick93 Τετ Μάης 26, 2010 1:39 pm

    Ναι και εγώ την είδα! Την παρακολουθώ αρκετές φορές κι αν καμιά φορά έχω χάσει κάποιο επεισόδιο και θέλω να το δω, το βλέπω από το site του antenna! ;-)
    avatar
    Elementstv
    Forum starter
    Forum starter


    Αριθμός μηνυμάτων : 87
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 34

    Ο gay στην Ελλαδα... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο gay στην Ελλαδα...

    Δημοσίευση από Elementstv Τετ Μάης 26, 2010 11:07 pm

    Η Τατιανα οταν δεν προσπαθει να δημιουργησει ιντριγκα ειναι καλη αλλα αγχωνεται πολυ για τα νουμερα και γιαυτο δεν κανει συνηθως σωστες εκπομπες!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 12:51 pm