Gay παρέα

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Thanos Σαβ Απρ 10, 2010 2:16 am

    Πιστεύετε τα σενάρια που λένε ότι θα πτωχεύσει ολόκληρη η χώρα?? Γενικά πάντως η κατάσταση είναι πολύ κρίσιμη! Είμαστε στο χείλος της πτώχευσης!
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Chief Σαβ Απρ 10, 2010 5:13 pm

    ναι τα πιστευω... μα εχουμε τεραστιο χρεος και κινουμαστε σαν χωρα ηλιθιως λογω κακων χειρισμων στο χαος και στο ελεος των κερδοσκοπων... πως να μην πτωχευσουμε... και τα οικονομικα μετρα που παρθηκαν, φυσικα και δεν αποδιδουν, αφου απευθυνονται στους απλους φτωχους πολιτες. αυτους παλι πληττουν και δεν πληρωνουν αυτοι που εχουν... ετσι τα χρεη δεν μπορουν να πληρωθουν... εξαλλου ειναι τεραστια

    φταινε ολες οι κυβερνησεις. σχεδιο δεν υπηρξε ποτε, τουλαχιστον σοβαρο, διαφθορα υπηρχε, υπηρχε φοβερος δανεισμος, υπηρχαν ηλιθιες τραπεζες που παρεσυραν κοσμο, περασαν κονδυλια της ΕΟΚ ανεκμεταλλευτα και η οικονομικη κριση της χωρας δεν ξεκινησε τωρα. ξεκινησε πριν χρονια.. Αποκλειεται ποτέ να ξεπληρωσουμε...
    manos
    manos
    Forum Artist
    Forum Artist


    Αριθμός μηνυμάτων : 359
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Χαλκίδα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από manos Δευ Απρ 12, 2010 2:34 pm

    παιδια εγω πιστευω θα πτωχεύσουμε... σταντέ...η τωρινη κυβερνηση και η προηγουμενη ειναι οι χειροτερες που εχουν περασει, απαρτιζονται από ανθρωπους κατωτερων περιστασεων...

    αντε... θα βγαινουμε για σισσίτιο...

    το "δυστυχώς επτωχεύσαμεν" το είπε ο Τρικούπης;Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? %CF%87%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BB%CE%B1%CE%BF%CF%82+%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%80%CE%B7%CF%82
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Chief Δευ Απρ 12, 2010 3:15 pm

    ναι ο Τρικούπης το είπε και λένε ότι όταν πέθανε, πέθανε παμφτωχος... ποιος πολιτικός θα πεθάνει παμφτωχος στις μέρες μας...; οεο;

    και καλυτερα να μην συγκρίνουμε τον Τρικουπη με τον Γιωργάκη το Ελαφάκι ούτε τον μπουλούκο Κωστάκη, ούτε τον "ξοδεύω τα λεφτά της γυναίκας μου" Σαμαρά...
    manos
    manos
    Forum Artist
    Forum Artist


    Αριθμός μηνυμάτων : 359
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Χαλκίδα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από manos Πεμ Απρ 15, 2010 5:34 pm

    Xorxito έγραψε:ναι ο Τρικούπης το είπε και λένε ότι όταν πέθανε, πέθανε παμφτωχος... ποιος πολιτικός θα πεθάνει παμφτωχος στις μέρες μας...; οεο;

    και καλυτερα να μην συγκρίνουμε τον Τρικουπη με τον Γιωργάκη το Ελαφάκι ούτε τον μπουλούκο Κωστάκη, ούτε τον "ξοδεύω τα λεφτά της γυναίκας μου" Σαμαρά...

    Παιδια ο Γιωργακης Παπανδρεου ειναι χαζο... αμα δεν ηταν γιος πολιτικου, θα ηταν υπαλληλος σε ΚΕΠ... xaxa
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Chief Πεμ Απρ 15, 2010 5:41 pm

    xaxa ναι παιδι μου... γιατι ο Σαμαράς;;; δηλαδή πως να μην πτωχεύσει αυτή η χώρα;; παντως ξερετε γιατί συμβαίνει αυτό;

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ: Είναι κωλοδουλειά και την δύνουμε στους άχρηστους!!!
    manos
    manos
    Forum Artist
    Forum Artist


    Αριθμός μηνυμάτων : 359
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Χαλκίδα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από manos Κυρ Απρ 18, 2010 9:21 am

    εγω εχω καταλαβει οτι πτωχευσαμε... αφου θα ερθει το ΔΝΤ... Ηταν προγραμματισμενο να ερθουν αυριο και να αρχισουν την δουλεια τους (ξερετε τωρα...).. Ομως λογω των ουρανων που καλυφθηκαν απο τους καπνους του ηφαιστιου την γλιτωσαμε για αυριο...
    xaxa
    Chief
    Chief
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 832
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Chief Τρι Απρ 20, 2010 3:35 am

    δεν την γλιτωσαμε γενικα... ερχονται νεα οικονομικα φορολογικα και λοιπα μετρα... σκληροτερα.. εδω θα ειμαστε να τα δουμε... kissmyass
    Thanos
    Thanos
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα!

    Δυστυχώς επτωχεύσαμεν??? Empty Απ: Δυστυχώς επτωχεύσαμεν???

    Δημοσίευση από Thanos Πεμ Απρ 22, 2010 12:33 pm

    Δεν συμφωνώ ότι τα νέα μέτρα απευθύνονται μόνο στα χαμηλότερα στρώματα. Πιστεύω πως απευθύνονται σε όλα τα στρώματα, αλλά όπως πάντα σ αυτή τη χώρα αυτοί που πραγματικά πρέπει να πληρώσουν θα τη σκαπουλάρουν.

    Κι εγώ το πιστεύω πως είναι γεγονός ότι πλέον έχουμε μπει στη δίνη, δεν υπάρχει γυρισμός, δλδ δεν πρόκειται να ξεχρεώσουμε ποτέ (χρωστάμε ακόμη το 1890!!!!) Και τώρα παίρνουμε κι άλλα δάνεια. Και νέα μέτρα από το 2011 φυσικά!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 10:28 pm